Úvod O firmě

O firmě

Máme svou tradici

Již v roce 1993 jsme začínali jako dodavatelé výrobních celků pro montáž součástek technologií SMT - odtud také pozdější název SMT ronic. Požadavky rychle se rozvíjejícího elektrotechnického průmyslu ale způsobily, že se již více než 15 let plně koncentrujeme na ochranu součástek před elektrostatickým výbojem - tedy ESD.

Za tuto dobu jsme se vypracovali na špičku ve svém oboru a v současnosti

tvoříme nedílný celek s firmou Wolfgang Warmbier, největším dodavatelem ESD materiálů v Evropě. SMtronic je výhradním distributorem společnosti Wolfgang Warmbier pro český a slovenský trh, čímž dáváme našim zákazníkům jistotu, že vždy dostanou zboží, které nese punc kvality firmy Warmbier.

Výhod tohoto spojení využívají plně i naši zákazníci - vyvážená nabídka zboží průběžně ověřované kvality ve vlastní laboratoři, školící centrum a odborný personál mající zastoupení i v orgánech IEC (International Electrotechnical Commission).

Máme své cíle

Nabídnout komplexní službu těm zákazníkům, kteří vědí, že kvalita spojená se špičkovou odborností je zárukou na cestě k úspěchu. Díky spojení s firmou Wolfgang Warmbier Vám můžeme nabídnout vše potřebné pro vytvoření EPA prostoru, který bude zárukou kvality a spolehlivosti.

Vážíme si zákazníků

SMtronic by nebyl bez moudrých rozhodnutí našich zákazníků. Jsme si toho velice dobře vědomi, a proto nadmíru oceňujeme jejich podnikatelskou filozofii řídící se zcela bezpochyby legendárním výrokem, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit kupovat levné věci.